Planinsko društvo Atomske toplice Podčetrtek je 17. aprila 2016 organiziralo šesto tekmovanje v otroškem športno rekreativnem plezanju na umetni plezalni steni v Večnamenski športni dvorani Podčetrtek. Tekmovanje je organiziral in izvedel Odsek športnega plezanja pri Planinskem društvu Atomske toplice Podčetrtek.
V predpripravi na tekmovanje, so domači športni plezalci odstranili s stene vse oprimke jih očistili in pripravili na ponovno montažo na plezalno steno. Nove plezalne smeri na umetni plezalni steni so postavili skupaj z inštruktorji športnega plezanja iz Plezalnega kluba Rogaška Slatina. Tekmovanja se je udeležilo 24 tekmovalcev domačega planinskega društva, planinskega društva BOČ Kostrivnica in Plezalnega kluba Rogaška Slatina. Tekmovalci, kateri tekmujejo v ligah športnega plezanja so tekmovali izven konkurence. Za prva tri mesta so dobili udeleženci tekmovanja medalje in priznanja, vsi ostali pa priznanje za sodelovanje.
Tekmovanje, ki je trajalo tri ure, je potekalo nemoteno ob burnem in glasnem spodbujanju športnih prijateljev in staršev. Rekreacija v športnem plezanju na umetni plezalni steni v Večnamenski športno dvorani Podčetrtek bo potekala še do konca tega šolskega leta.
Ivan Šalamon

REZULTATI
TEKMOVANJE V ŠPORTNEM PLEZANJU OTROK 17.4.2016

DEKLICE A Leto rojstva 2009 do 2012 SKUPNA UVRSTITEV
1 Lana Hohnec PD AT Podčetrtek 1
1 Kaja Hohnjec PD AT Podčetrtek 2
DEČKI A Leto rojstva 2009 do 2012 SKUPNA UVRSTITEV
1 Kampuš Jaša Plazalni klub Rogaška izven konkur.
1 Tibor Kunaj PD AT Podčetrtek 1
1 Tilen Štern PD AT Podčetrtek 2
DEKLICE B Leto rojstva 2006 do 2008 SKUPNA UVRSTITEV
1 Benja Škorjanc PD AT Podčetrtek 1
1 Viher Neca Plazalni klub Rogaška izven konkur.
1 Lara Šalamon PD AT Podčetrtek 2
1 Mia Lampič PD AT Podčetrtek 3
1 Tjaša Štern PD AT Podčetrtek 4
1 Laura Leskovar PD AT Podčetrtek 5
1 Juričan Mia PD AT Podčetrtek 6
DEČKI B Leto rojstva 2006 do 2008 SKUPNA UVRSTITEV
1 Tomaž Frišek Plazalni klub Rogaška izven konkur.
1 iga Kampuš Plazalni klub Rogaška izven konkur.
1 Filip Ogrizek PD AT Podčetrtek 1
1 Aleks Vreže PD AT Podčetrtek 2
1 Nejc Meze PD AT Podčetrtek 3
1 Nik Meze PD AT Podčetrtek 4
DEKLICE C Leto rojstva 2002 do 2005 SKUPNA UVRSTITEV
1 Marija Lipošek PD AT Podčetrtek 1
1 Samanta Šalamon PD AT Podčetrtek 2
1 Maša Juričan PD AT Podčetrtek 3
DEČKI C Leto rojstva 2002 do 2005 SKUPNA UVRSTITEV
1 David Ogrizek PD AT Podčetrtek 1
1 Maj Rakuša PD "BOČ" Kostrivnica 2
1 Gašper Šeligo PD "BOČ" Kostrivnica 3

PD ATOMSKE TOPLICE PODČETRTEK

vabi na

6. TEKMOVANJE V OTROŠKEM ŠPORTNEM PLEZANJU
na pokončni umetni plezalni steni v športni dvorani Podčetrtek

V NEDELJO 17. aprila 2016.

PRIJAVE NA DAN TEKMOVANJA: do 14. ure.

PRIČETEK TEKMOVANJA:           ob 15. uri.

KATEGORIJE:

DEKLICE IN DEČKI A letniki do 2010.
DEKLICE IN DEČKI B letnik 2007 do 2009.
DEKLICE IN DEČKI C letnik 2002 do 2006.

Tekmovalna komisija lahko tekmovalce razporedi drugače v skupine, glede na prijave tekmovalcev.

STARTNINA: 5€ zajema stroške izvedbe tekmovanja.
ZAHTEVNOST: tekmovalce kategorij A  B in C se varuje z vrha. Višina sidrišča na plezalni steni je 7m. Za dodatno varnost bodo pod steno blazine. Vsak tekmovalec pleza dve smeri (lažjo in težjo). Seštevek doseženih točk šteje v končni rezultat. Če sta na tretjem drugem ali prvem mestu dva tekmovalca zmagovalca odloča medsebojni superfinale.
ROK PRIJAV: prijave skupin do 14.04.2016  posamezniki do nedelje 17. aprila 2016 na E.naslov: tehnoservis@siol.net ali po telefonu 041-794-10.. Pri prijavi imajo prednost članice PD AT Podčetrtek in PD Kostrivnica.
NAGRADE: medalje za prva tri mesta po kategorijah A B in C deklice in dečki in pisno priznanje za vse tekmovalce. Za društveno tekmovanje se podelijo pisna priznanja za dosežena prva tri mesta.
OPREMA: plezalni pas vrečka za magnezij in plezalke. Člani lahko tekmujejo s pomočjo društvene opreme nečlani s svojo opremo.
INFORMACIJE: Ivan Šalamon: 041-794-104 ali na spletu: pd-at.si
PRIJAVE : Ivan Šalamon: 041-794-104  tehnoservis@siol.net .