DOMOV Nekategorizirano VALENTINOV POHOD KOZJE 2018

VALENTINOV POHOD KOZJE 2018

Kot vsako leto smo se tudi letos planinci planinskega društva >Atomske toplice< Podčetrtek udeležili Valentinovega pohoda Kozje – Veternik – Bohor in nazaj. Pohoda se je udeležilo 12 naših članov. Hodili smo po skupinah glede na zmožnost posameznikov. Prvič je letos popeljala mamico na 24 kilometrski Valentinov pohod 12 letna Vesna Koritnik iz Zibike, ki je tudi strastna športna plezalka, saj se vsak torek redno udeležuje rekreativne vadbe v športnem plezanju na umetni plezalni steni v Večnamenski športni dvorani Podčetrtek. Za uspešno prehojeno pot Vesni čestitam v imenu vseh planincev in športnih plezalcev Podčetrtka. Upam, da se bodo tudi ostali otroci ojunačili in Vesni delali družbo na prihodnjih planinskih izletih.